автономера
Замовити автономера

Номер можна замовити онлайн або по телефону 063-455-24-29

Номер авто:
Ваш телефон:
Замовити

Ціна

Ціна одного номеру - 300 гривень
Ціна за комплект номерів - 450 гривень

Необхідні документи

 • техпаспорт
 • права або паспорт

Отримання

 • в офісі
 • доставка по Ужгороду
 • доставка Новою поштою

Способи оплати

 • готівкою
 • на карту


Виготовлення номерних знаків: яке воно зсередини? Швидкісне виробництво автономерів за 1 годину!

Реєстрація автомобіля – справа надто затяжна та нудна. Проте її героїчно проходить кожен володар будь-якого транспортного засобу. В кінці цього пекельного бюрократичного випробування ви обов’язково отримуєте номерні знаки. Проте варто лишень їх загубити, пошкодити чи стати жертвою крадіїв, і знадобиться нова пара.

Часто водії думають, що виготовлення номерних знаків можливе лише в МРЕВ з усією відомою вже тяганиною. Проте досить давно в Україні ввели більш швидкісний і меньш проблемний спосіб здобуття реєстраційних знаків для транспорту через приватне підприємство. Наша компанія виготовить автономери будь-якого типу за 1 годину і не змусить заповнювати купу документації та стояти в чергах!

Як виготовляються номери у нашій компанії?

Відомо, що виготовлення автономерів – справа дуже делікатна. Вона потребує знань, досвіду, певної освіти, не рахуючи вже потрібного обладнання та матеріалу. Наша компанія має кваліфікаційний штат робітників, офіціальну ліцензію та потрібну техніку для виробництва автономерів. У процесі ми керуємося актуальними законами, нормами, правилами та ДСТУ (4278:2012).

Кожен реєстраційний номер на машину проходить декілька стадій обробки на спеціальному обладнанні:

 1. Завантажування алюмінієвої стрічки у конвеєр (товщина 1 мм).
 2. Випрямляння на станку.
 3. Нагрівання до 20 С.
 4. Нанесення світловідбиваючої плівки.
 5. Нанесення голограми та штампу.
 6. Вибиття потужним пресом символів на табличці.
 7. Зафарбовування гарячою печаттю.

Цікаво, що майже все виробництво номерів автоматизовано, окрім приготування «легенди» (вашого номеру) на табличці. Цей шаблон робітники викладають вручну, а прес вже відбиває символи самостійно. Таким чином, виготовлення номерних знаків проходить дуже швидко, не більше ніж за 1 годину. Наша компанія гарантує вам якість, довговічність, прекрасний сервіс і ціни. До того ж, ми відправляємо готові номери у будь-який регіон України.

Що потрібно для замовлення?

Жоден клієнт не мусить нести багато документації і чекати декілька тижнів. Виробництво автономерів у нашій компанії налагоджене ідеально. Для того, щоб зробити замовлення людині потрібні лише:

 1. Паспорт або водійські права.
 2. Техпаспорт транспортного засобу.
 3. Копія свідоцтва реєстрації юридичної особи (якщо транспорт записаний на фірму, компанію тощо).

Наш офіс знаходиться в місті Ужгород, проте обслуговуємо ми замовників з просторів усієї країни. Придбайте номерні знаки у нас швидко та за неймовірно приємну ціну!